Номера/Кімнати

Садиба ДарКа пропонує для своїх гостей заміський відпочинок, що знаходиться в 10 км від міста Тернополя. До послуг гостей передбачені комфортні номери для відпочинку з усіма зручностями, зал для сніданків, вихід на терасу, оренда мангалу чи альтанки. Реєстрація заїзду з 15:00 до 23:00. Реєстрація виїзду з 08:00 до 12:00. Категорії номерів.  

  • Двомісний покращений – 730 UAH   (В наявності номери з роздільними односпальними ліжками і двоспальним ліжком, при бронюванні уточнюйте інформацію) Додаткове спальне місце – 300 UAH. Номер облаштований усім необхідним, стійкою для одягу, телевізором, міні-баром, ванною кімнатою(з душовою кабіною), косметичним приладдям.
  • Тримісний покращений – 1050 UAH Дана категорія номера вміщує трьох осіб, без можливості додаткового спального місця. Номер облаштований усім необхідним, стійкою для одягу, телевізором, міні-баром, ванною кімнатою(з душовою кабіною), косметичним приладдям.
  • Двокімнатний покращений – 1200 UAH                                                                  Номер облаштований спальнею і зоною відпочинку, є усе необхідне, стійка для одягу, телевізор, міні-бар, ванна кімната, косметичне приладдя.Додаткове спальне місце – 300 UAH. Максимальна кількість спальних місць – 5 осіб.

Сніданок за додаткову вартість. Розміщення дітей до 3-х років безкоштовно, з врахуванням того, що дитина розміщується на ліжку з батьками. Дитячі ліжечка не надаються, окреме спальне місце – 300 UAH. Дозволене розміщення з тваринами, за попередньою згодою адміністрації .