Садиба “ДарКа” пропонує для своїх гостей заміський відпочинок на природі в кам’яних альтанках і баню на дровах на березі річки Гнізна, що знаходиться в 10 км від міста Тернополя в селі Товстолуг. До послуг гостей передбачені комфортабельні кімнати для відпочинку з усіма умовами у кожній, також є затишний зал для проведення спільного відпочинку.

Опис кімнат для проживання.

Двомісний стандартний.

Дана категорія номера на увазі розміщення двох чоловік (з двома окремими ліжками, або з одним великим ліжком ). Номер оснащений плоским телевізором. У ванній кімнаті є душова кабіна, фен, сушарка для рушників, косметичне приладдя.

Двомісний покращений.

Дана категорія номера на увазі розміщення двох чоловік (з двома окремими ліжками, або з одним великим ліжком ). Даний номер відноситься до категорії «сімейний», так як в номері є розкладне крісло-диван, на якому зручно зможе розміститися додатково 1 людина. Номер оснащений плоским телевізором. У ванній кімнаті є душова кабіна, фен, сушарка для рушників, косметичне приладдя.

Тримісний покращений.

Дана категорія номера на увазі розміщення трьох чоловік (з одним великим та одним односпальним ліжками). Даний номер відноситься до категорії «сімейний», так як в номері є розкладне крісло-диван, на якому зручно зможе розміститися додатково 1 людина. Номер оснащений плоским телевізором. У ванній кімнаті є душова кабіна, фен, сушарка для рушників, косметичне приладдя.

Двокімнатний тримісний покращений.

Дана категорія номера на увазі розміщення трьох чоловік (з одним великим та одним односпальним ліжками). Даний номер відноситься до категорії «сімейний», так як в номері є розкладний диван, на якому зручно можуть розміститися додатково 2 людини. Номер оснащений плоским телевізором. У ванній кімнаті є ванна з душем, фен, сушарка для рушників, косметичне приладдя.

 

Категорія кімнати-номера Ціна
Двомісний стандартний. 600 UAH
Двомісний покращений. 700 UAH
Тримісний покращений. 900 UAH
Двокімнатний покращений. Люкс. 1200 UAH
Вартість за розміщення додаткового гостя. 250 UAH
Вартість за розміщення дитини (5-12 років). 150 UAH
Сніданок включено у вартість проживання.

У вартість кімнати-номеру не зараховано 1% туристичного збору!

При проживанні, від двох діб і більше, а також постійним гостям можливе надання знижки 10% на проживання (тільки при оформленні і оплаті замовлення в адміністрації садиби).

Call Now ButtonПодзвонити