Альтанки/Баня

До послуг гостей “Садиба ДарКа” оренда закритих альтанок, бані на дровах .

  • Мала альтанка ( Вміщує до 20 осіб. Вартість оренди  – 2000 UAH. Перебування 7 годин, до 23:00. Кожна додаткова година вартує  250 UAH.
  • Велика альтанка ( Вміщує до 40 осіб. Вартість оренди – 2500 UAH. Перебування 7 годин, до 23:00. Кожна додаткова година вартує  250 UAH.

Альтанки обладнані пічкою-кухнею на дровах для приготування або підігріву їжі, кам’яним мангалом, що дозволяє за будь-якої погоди ним користуватись. У кожній альтанці є кухонна мийка з підведеною водою, місце для готування. Присутнє електричне освітлення, розетки 220V, акустика для звукового супроводу відпочинку. У вартість оренди входить комплект дров. Дерев’яні столи, лавки, стільці. На території Садиби розміщені туалети з усіма умовами, лавки, гойдалки для відпочинку та вихід на берег річки. Безкоштовний  Wi-Fi по території. Для бажаючих поєднувати відпочинок на природі з оздоровленням, Садиба ДарКа може запропонувати відпочинок у бані на дровах.

  • Баня-альтанка ( Вміщує до 12 гостей. Тільки за попереднім бронюванням, обов’язковий завдаток, який при відміні бронювання не повертається. 7 годин перебування 2000 UAH. Кожна додаткова година вартує  250 UAH.

У бані-альтанці є автономна кахельна піч для опалення (на дровах), відділення парової (температуру в якій ви створюєте і регулюєте особисто за допомогою пічки), відра з водою для контрастного душу, холодний і теплий душ, туалет. Також є зона відпочинку з дерев’яним столом,лавками та лежанкою. Кухонна мийка з теплою та холодною водою, електрочайник,мікрохвильова піч, TV з супутниковими каналами та мінімальний набір кухонного приладдя та посуду.